Tenza
Tennis en Padel in Zaventem

Terrein

Contact

Facebook

Bestuur

Correspondentieadres: Luc Van Wilderode, Zonnedallaan 24, 1930 Zaventem

Maak kennis met het bestuur en medewerkers van TC TENZA:

Luc Van Wilderode

Voorzitter en Penningmeester  

0475/71.72.21
luc@tenza.be

Roger Deman

Ondervoorzitter en Infrastructuur

0494/16.18.80
roger@tenza.be

Stijn Van Cutsem

secretaris en verantwoordelijke tennis

0497/ 17 33 17
Stijn@tenza.be

Guido Thielemans

Webmaster

0475/29 43 83
Guido@tenza.be

 

Laurence Mostert

Bestuurslid 

0471/02.29.32
laurence@tenza.be

Steve Joly

Eigenaar Tennis- en Padelacademie

0475/22.31.04
steve@tenza.be